Logo Montako
Logo Montako
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
  O společnosti < Montako.com

  O společnosti

   

   

  MONTAKO - obchod s.r.o.

  MONTAKO – je obchodní značka, která má počátek své tradice již v roce 1990. Postupem několika let se firma zaštítěná jejím jménem stala v oblasti zateplování budov specialistou na českém trhu. S nárůstem požadavků na komplexní dodávky stavebních prací začala nabízet i provádění ostatních stavebních prací na klíč včetně prodeje stavebních materiálů.

   

      Společnost během několika let prošla několika interními fúzemi, při kterých se hledala optimální ekonomická i funkční koexistence čtyř hlavních směrů společnosti, které tvoří: obchod, stavební práce, zateplování budov a půjčovna strojů a nářadí. Montako s.r.o. svými komplexními aktivitami v oblasti obchodu položilo základ i výrobním činnostem, kterými se dnes zabývají samostatné společnosti Ing. Petra Závodského.

   

       Divize obchodu, která do sezóny 2013 vstoupila jako samostatný právní subjekt MONTAKO – obchod s.r.o. by se dala nazvat obratovou páteří společnosti. Vyrostla především na obchodě s tepelnými izolacemi a zateplovacími systémy, kde se stala jedním z největších prodejců extrudovaných polystyrenů a sklovláknitých mřížek na českém trhu. Kromě toho dnes nabízí i komplexní sortiment stavebních materiálů v moderních stavebninách o rozloze 15 000 m2 s logistickým skladem na Moravě a pobočkou v Novém Bydžově. Velký důraz společnosti byl přenesen na segment technické podpory prodeje.

   

         K činnostem stavební divize patří  například výstavba i rekonstrukce  rodinných, bytových i průmyslových staveb. Divize zateplování budov nabízí komplexní dodávky a služby na všechny typy domů bytové i občanské vybavenosti. Divize půjčovny stavebních strojů poskytuje zákazníkům širokou nabídku služeb pro stavební práce včetně servisu strojů a zařízení.

  Telefon a e-mail:
  (+420) 315 721 310-11
  info@montako.com

  Otevírací doba:
  Pondělí-Pátek 7:00 - 17:00 hod.
  Sobota 7:30 - 12:00 hod.

  Adresa a mapa:
  Vodárenská 732
  Kralupy nad Vltavou

  © 2011 Montako s.r.o.